Nagrody i wyróżnienia

POZNAŃSKI LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Otrzymaliśmy tytuł POZNAŃSKIEGO LIDERA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w kategorii ” Średni Przedsiębiorca” w jubileuszowej dwudziestej edycji konkursu. We wcześniejszych latach otrzymaliśmy kilkakrotnie wyróżnienia w tej samej kategorii (lata 2013, 2014, 2021, 2022).

Konkurs o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości skierowany jest do mikro-, małych i średnich przedsiębiorców oraz startupów z terenu Metropolii Poznań. Każde startujące przedsiębiorstwo musiało poddać się wnikliwej ocenie merytorycznej. Od kilku lat jest ona prowadzona przez ekspertów Grant Thornton, który ma ugruntowaną pozycję na rynku usług doradczych w Polsce. W kapitule, oprócz samorządowców, zasiedli także naukowcy, przedsiębiorcy i bankowcy, a przy ocenie liczyły się m.in. sukcesy na rynku, ciekawa oferta, wykorzystywane innowacje i nowoczesne metody organizacji pracy, a także to, czy działalność jest przyjazna ludziom i środowisku.

DIAMENTY FORBESA

W ostatnich latach kilkakrotnie zostaliśmy uhonorowani wyróżnieniem  w rankingu Diamenty Forbesa w kategorii firm o poziomie przychodów 50 – 250 mln PLN.

W tegorocznej edycji rankingu Fabryka Armatur „Swarzędz” sp. z o.o. znalazła się na 1669. pozycji w skali kraju i na 219. miejscu w Wielkopolsce w kategorii firm o przychodach od 50 do 250 mln PLN.

ORŁY WPROST

W latach 2019 – 2020 otrzymaliśmy nagrodę Orły WPROST przyznawaną dla firm, które wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju.

Laureatami nagrody Orły Wprost mogą być:

– przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat,

–  przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny procentowy wzrost zysku netto w ciągu ostatnich trzech lat.

Dodatkowe warunki, jakie muszą spełnić firmy ujęte w zestawieniu:
– brak strat,
– czyste konto w bazach nierzetelnych płatników (dłużników),
– odpowiednia rentowność

Więcej informacji o nagrodzie: https://orly.wprost.pl/

GAZELE BIZNESU

Po kilku latach przerwy ponownie zostaliśmy uhonorowani uhonorowani tytułem Gazeli Biznesu. Jest to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Gazela według Pulsu Biznesu to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. W razie zagrożenia z ich strony, po prostu ucieka do przodu.

To już nasze dziewiąte wyróżnienie w tym prestiżowym konkursie!
CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ

W czerwcu 2012 roku został nam przyznany Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Jest to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria.

Wyróżnieni Certyfikatem to firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.