Nagrody i wyróżnienia

ORŁY WPROST

W latach 2019 – 2020 otrzymaliśmy nagrodę Orły WPROST przyznawaną dla firm, które wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju.

Laureatami nagrody Orły Wprost mogą być:

– przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat,

–  przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny procentowy wzrost zysku netto w ciągu ostatnich trzech lat.

Dodatkowe warunki, jakie muszą spełnić firmy ujęte w zestawieniu:
– brak strat,
– czyste konto w bazach nierzetelnych płatników (dłużników),
– odpowiednia rentowność

Więcej informacji o nagrodzie: https://orly.wprost.pl/

GAZELE BIZNESU

W latach 2006 – 2018 aż ośmiokrotnie zostaliśmy uhonorowani tytułem Gazeli Biznesu. Jest to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Gazela według Pulsu Biznesu to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. W razie zagrożenia z ich strony, po prostu ucieka do przodu.

Diamenty Forbesa 2008 – 2016

W latach 2008 – 2016 kilkakrotnie zostaliśmy uhonorowani wyróżnieniem  w rankingu Diamenty Forbesa w kategorii firm o poziomie przychodów 50 – 250 mln PLN.



Poznański Lider Przedsiębiorczości

W latach 2013 i 2014 otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Poznański Lider Przedsiębiorczości w kategorii „Średni Przedsiębiorca”.



Certyfikat Wiarygodności Biznesowej – czerwiec 2012

W czerwcu 2012 roku został nam przyznany Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Jest to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria.

Wyróżnieni Certyfikatem to firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.