Aktualności

Aktualności

27.11.2023

Konkurs plastyczny na firmową kartkę świąteczną

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Wśród wielu tradycji świątecznych istnieje też zwyczaj wysyłania kartek. Kiedyś wysyłano je pocztą, a obecnie – coraz częściej – drogą elektroniczną. My jesteśmy zwolennikami tych drukowanych i dlatego właśnie takie wysyłamy naszym partnerom biznesowym.

W tym roku przygotowaliśmy wyjątkowe, bo narysowane przez dzieci i wnuki naszych pracowników kartki świąteczne.

Jak powstały nasze kartki? W firmie odbył się konkurs plastyczny dla dzieci: technika przygotowania kartki, wielkość oraz to, co na niej będzie pokazane to wszystko było dowolne, pod warunkiem, że było związane ze Świętami i z logo naszej firmy. Prace były oceniane w czterech kategoriach wiekowych: do 4 lat, powyżej 4 lat do 7 lat, powyżej 7 lat do 12 lat i powyżej 12 lat do 18 lat.

Od rodziców dzieci wiemy, że uczestnicy solidnie wykonywali projekty, byli bardzo zaangażowani i bardzo kreatywnie podeszli do tematu!

Zwycięzcy konkursu w poszczególnych kategoriach:

Bruno, lat 3

Maciej, lat 4

Sofia, lat 11

Nicola, lat 15

Wyróżnienie: Julia, lat 12

Ze względu na fakt, że każda praca miała w sobie coś wyjątkowego Zarząd Spółki podjął decyzję o nagrodzeniu wszystkich uczestników upominkami od firmy za udział w konkursie i ogrom pracy włożonej w przygotowanie kartek.

Dziękujemy pracownikom oraz ich podopiecznym za liczny udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach!